Menu Content/Inhalt
Strona główna

Sposób na dobre CV
Autor: Adam Przegaliński   
Jak napisać CV skuteczne CV, które zainteresuje każdego pracodawcę? Odpowiada Maja Karwacka z AG TEST Human Resources.
Czytaj całość…
 
Dylematy z CV - Jak napisać..?
Autor: Pracuj.pl   
Jak poradzić sobie z problemami napotkanymi w trakcie pisania CV?
Czytaj całość…
 
Zacznij od CV
Autor: Pracuj.pl   
Napisanie dobrego CV może być kluczem do sukcesu. Większość osób rekrutujących od niego zaczyna przeglądanie aplikacji kandydata. Jeśli nie znajdzie w nim potrzebnych informacji - przechodzi do kolejnej osoby.
Czytaj całość…
 
Zamiast CV
Autor: Piotr Henzler   
Zanim zaczniesz wypełniać aplikację on-line, przygotuj się dobrze! Niektóre pytania mogą Cię zaskoczyć. Na szczęście, czas na udzielenie odpowiedzi jest nielimitowany.
Czytaj całość…
 
Nowy kodeks pracy - jednym daje, drugim zabiera
Autor: PAP   
Dłuższy urlop, maksymalnie 3-letnie umowy na czas określony u jednego pracodawcy, przedwstępne umowy o pracę - to kilka ze zmian proponowanych przez Komisję Kodyfikacyjną Prawa Pracy. "Gazeta Prawna" dotarła do projektu nowego Kodeksu Pracy. Przyniesie on rewolucyjne zmiany.
Czytaj całość…
 
Propozycje zmian w kodeksie pracy
Autor: IAR   
Komisja kodyfikacyjna prawa pracy zaproponowała zmiany w kodeksie pracy. Przewidują one, między innymi, dłuższy urlop wypoczynkowy, maksymalnie trzyletnie umowy na czas określony u jednego pracownika oraz zmniejszoną ochronę działaczy związkowych.
Czytaj całość…
 
Rewolucyjne zmiany w nowym kodeksie pracy
Autor: Karol Czepukojć   
Fundamentalne i jednocześnie rewolucyjne zmiany przewidują przygotowywane przez Komisję Kodyfikacyjną Prawa Pracy projekty kodeksu pracy i zbiorowego kodeksu pracy.
Czytaj całość…
 
O pracach Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy
Autor: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej   
Posiedzenie Sejmowej Komisji Pracy odbyło się 12 stycznia 2005 r. w Sejmie. Było poświęcone pracom Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy nad zmianami w Kodeksie pracy. Informację o stanie prac przedstawił Wiceprzewodniczący Komisji, prof. Ludwik Florek.
Czytaj całość…
 
Wzrost wysokości kwoty minimalnego wynagrodzenia
Autor: Karol Czepukojć   
Od dnia 1 stycznia 2006 r. nastąpił wzrost kwoty minimalnego wynagrodzenia z 849 zł do 899,10 zł. Jednocześnie chciałbym przypomnieć, iż niższą od tej kwoty płacę można dać w pierwszym roku pracy osobie zatrudnionej po raz pierwszy w swojej karierze zawodowej. Jednak nie może to być kwota mniejsza niż 80% wysokości kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę.
Czytaj całość…
 
Zmiany diet w podróży krajowej i zagranicznej od 1 stycznia 2006 r.
Autor: Karol Czepukojć   
Od dnia 1 stycznia 2006 r. zmianie uległy wysokości diet w podróży krajowej i zagranicznej. Zmiany te wprowadzone zostały rozporządzeniami ministra gospodarki i pracy z dnia 14 września 2005 r. (Dz.U. z 2005 r. nr 186, poz. 1554 i 1555).
Czytaj całość…
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 nast. » koniec »»

Pozycje :: 81 - 91 z 91
Statystyki serwisu:

91 artykułów
26 akty prawne
55 orzeczeń
36 wzorów pism i druków
309 użytkowników forum
885 czyt. biuletynu


designed by www.madeyourweb.com