Piątek, 1 Czerwiec 2007, 05:10 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj nas.. liczy się każdy grosz. To tylko 5 minut. Zapraszamy.
 
  strona główna Forum Pomoc Szukaj Zaloguj się   Rejestracja    

Rejestracja - Informacje wymagane
Wybierz nazwę użytkownika:
Używane do identyfikacji przez SMF. Możesz używać znaków specjalnych po zalogowaniu, zmieniając wyświetlaną nazwę użytkownika w profilu.
Email:
Podaj prawidłowy adres email.
Wybierz hasło:
Potwierdź hasło:
Weryfikacja:
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Wpisz litery widoczne na obrazku.
Akceptuję niniejszą umowę rejestracyjną oraz oświadczam, że nie będę wysyłał(a) żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące, zorientowane seksualnie, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszają polskie lub międzynarodowe prawo.

Oświadczam również, iż nie będę publikował(a) żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadam praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw tych materiałów.

Oświadczam ponadto, iż nie będę dopuszczał(a) się spamowania, floodowania, zamieszczania reklam, łańcuszków, piramid oraz nie będę podżegał(a) innych do tych czynów oraz do czynów zabronionych polskim i międzynarodowym prawem.

Oświadczam, iż zdaje sobie sprawę, że nie jest możliwe dla obsługi lub właścicieli forum PrawoPracy.org sprawdzenie poprawności wszystkich wiadomości oraz monitorowanie na bieżąco wszystkich wysłanych wiadomości.

Wydawca i redakcja serwisu PrawoPracy.org nie są odpowiedzialni za zawarte na forum treści. Nie gwarantują dokładności, kompletności czy poprawności jakichkolwiek prezentowanych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię redakcji lub wydawcy serwisu PrawoPracy.org.

Jeżeli uważasz, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem, prosimy o natychmiastowe powiadomienie redakcji.

Wydawca i redakcja serwisu PrawoPracy.org zastrzega sobie prawo do usunięcia w rozsądnym czasie treści łamiące regulamin, jeśli ich usunięcie jest konieczne. Jest to proces ręczny, więc nie możemy skasować lub przeedytować wiadomości natychmiast. Te zasady mają  również zastosowanie do informacji o użytkowniku w jego profilu. Jakakolwiek informacja w nim umieszczona, którą uznamy za wulgarną z natury, zostanie usunięta, bez wcześniejszych uwag.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie jesteś odpowiedzialny/a wyłącznie Ty. Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP, który umożliwia Twoją identyfikację. Pamiętaj, nie jesteś w Internecie anonimowy(a).

Wydawca i redakcja serwisu PrawoPracy.org zastrzega sobie prawo do ujawnienia Twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Copyright 2005-2007 Fundacja Ignorantia Iuris Nocet. Powered by SMF 1.1.2 | SMF © 2006-2007, Simple Machines LLC